Hyundai araç kiralama işine girdi

Hyundai, Leaseplan ile yeni bir kapı açtı, tüm binek otomobillerini Türkiye çapında araç kiralama sektörüne sunacak.Türkiye binek araç pazarını ayakta tutan kiralama pazarındaki konumunu güçlendirmek isteyen firma, yeni bir programa başlıyor. Uzun süredir yapılan çalışmaların ardından LeasePlan ile güçlerini birleştirme kararı alan Hyundai Assan, “Hyundai Araç Kiralama” adıyla yepyeni bir ortaklığa adım attı. Yeni program sayesinde öncelikli olarak KOBİ’lere, avukat, doktor, eczacı gibi vergi levhalı gerçek kişilere ve kurumsal müşterilere Hyundai markası güvencesiyle operasyonel kiralama imkanı sağlanacak.

Mayısta başlayacak olan Hyundai Araç Kiralama programı sayesinde kiralama yapmak isteyenler, araçları önceden detaylı olarak inceleme fırsatı bulabilecek.

Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “2018’in ilk çeyreğinde binek otomobil pazarında yüzde 7.7’lik pay ile üçüncü sırada bulunuyoruz. Hyundai Araç Kiralama sayesinde tüm binek araçlarımızda operasyonel kiralama imkanını sunacağız. Ayrıca yine vakitleri değerli olan tüketiciler için özel olarak hazırladığımız Hyundai pop-up showroom’umuz ile tüm Türkiye’yi gezip modellerimizi tüketicilere ulaştıracak ve ziyaret edenlere araçlarımızı yerinde test etme imkanını sunacağız” dedi.

Hyundai’nin bu konudaki çözüm ortağı olan LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay ise şunları söyledi: “LeasePlan olarak geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi marka işbirliklerine devam ediyoruz.”

Hyundai pop-up showroom projesi yola İstanbul’dan çıktı

Hyundai, müşterileriyle bir araya gelmek ve keyifli anlar yaşatabilmek adına yeni bir showroom projesi daha geliştirdi. Aileleri ile birlikte Hyundai modellerini şehrin göbeğindeki alışveriş merkezleri veya merkezi bir konumda test etmek isteyen müşteriler, yıl boyunca bu özel hizmetten yararlanabilecek. Tüm Türkiye’yi gezecek olan Hyundai pop-up showroom, 150 m2’lik alanıyla yeni ürün gamını tanıtırken aynı zamanda araçlarla test sürüşüne de imkan sağlayacak. İki özel konteynerdan oluşan ve duvarları camdan olan pop up show room yollarda karınıza çıkabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.