Hyundai Assan’a yeni genel müdür yardımcısı!

 

 

Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, sektörün denelimli ve sevilen isimlerinden Mehmet Akın oldu.

Otomotiv sektöründeki kariyerine 1996 yılında pazarlama uzmanı olarak başlayan Mehmet Akın, 2004 yılında Pazarlama Müdürü oldu. 2005 yılında pazarlama departmanı, Mehmet-Akin-Hyundai-Assan-Genel-Mudur-Yardimcisi-olduBayi Geliştirme ve Eğitim Müdürü olarak başka bir pozisyonda görev aldı.

2006’da başka bir markaya geçiş yapan Mehmet Akın, burada Hafif ve Ağır Ticari Araçlar Satış ve Operasyon bölümünde, müdür olarak çalışmaya başladı.

Aynı markanın 2007-2013 yılları arasında Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi Müdürü olarak çalışan Mehmet Akın, 2013 yılında da Pazarlama&Bayi Geliştirme ve İş Birimi Koordinatörü olarak terfi etti. Yılların vermiş olduğu engin tecrübelerini 2014 yılında da Hyundai Assan Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak en üst seviyeye taşımış oldu. 

 

1973 yılında Adana’da doğan ve 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’ni bitiren Mehmet Akın, 2002 yılında da Koç Üniversitesi Üst Düzey Yöneticilik Lisans Programı’nı tamamladı.

Evli ve iki çocuk babası olan Mehmet Akın, Hyundai’nin hızla gelişen marka imajına katkıda bulunarak, Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker’e bağlı olarak çalışacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.