Hyundai’lere özel KASKO

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

Hyundai, Aksigorta işbirliğiyle geliştirdiği Hyundai Kasko ürünü ile Hyundai marka araçlar ve sahipleri ve araçta yer alan yolcular güvence altına alınıyor. Hyundai marka araçları, kazadan yolda kalmaya, çalınmadan sele, anahtar çalınmasından yanlış yakıt dolumuna kadar birçok riske karşı koruma altına alıyor.

Hyundai Kasko, araç sahiplerinin yanı sıra araçta yer alan yolcuları ve kişisel eşyaları ile karşı araç ve yolcularını da güvence altına alıyor. Hyundai Kasko ile hasar durumunda onarım işlemleri Hyundai yetkili servislerinde yüzde 100 orijinal parçalarla öncelikli ve hızlı olarak yapılıyor.

Cam hasarlarında orijinal parça ile cam değişimi yetkili servislerinde muafiyet uygulanmaksızın gerçekleştiriliyor. Araç anahtarının çalınması veya kaybolması durumunda oluşan hasarlar için Hyundai Kasko 1.000 TL’ye kadar teminat sunuyor.

Önceki İçerikX2’nin doğum tarihi 2017
Sonraki İçerikGeleceğin otomobili Autoshow’a geliyor
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz