i20 Coupe”ye genç ilgisi

İstanbul Autoshow son günlerine yaklaşıyor. Biraz seçimlerin ve politikanın etkisinde kaldığı gözlenen fuarda birbirinden çekici modeller sergilenmeye devam ediyor.

Önceki fuarlarda olduğu kadar kalabalık günlerin sayısı az olsa da pek çok otomobil sever, yoğun iş ve seçim ortamından bir nebze de olsa hava alabilmek için TÜYAP’taki İstanbul Autoshow Fuarı’nı geziyor.

Fuardaki en etkileyeci standlardan birini kurmuş olan Hyundai’de etkili markalardan biri.

Fuardaki ilk hafta gözlemlerini aldığımız Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, en çok ilgi çeken modellerinin Türkiye’de üretilen yeni i20 Coupe ile Tucson olduğuna dikkat çekiyor.

Genel Müdür Önder Göker’in Autoshow değerlendirmesi ilk hafta için şöyle:

“Standımızda yer alan Yeni Tucson ve i20 Coupe çok fazla beğeni topladı.

Genel olarak ülkemizde spor otomobiller ve 3 kapılı hatchback otomobillere olan talep 5 kapılı versiyonlara oranla fazla değildir ama Hyundai i20 Coupe, yerli olmasının da verdiği bir avantajla özellikle genç kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılandı.

Yeni Tucson’u Ağustos ayında ülkemizde satışa sunacağız fakat bu aracı ön siparişle hemen satın almak isteyen müşterilerimiz de fuarda bizleri ziyaret etti. 7’den 70’e herkesin en yeni ürünümüz Tucson’a olan ilgisi bizleri fazlasıyla memnun etti. Çünkü Tucson, sınıfının en cesur, en karizmatik ve en gelişmiş örneklerinden biri. Eminim ki satışa sunulmasının hemen ardından önemli bir grafik elde edecektir.

Kısacası Hyundai açısından standımızdaki Tucson ve i20 Coupe beklediğimiz ilgiyi gördü fakat Istanbul Auto Show genel anlamda sessiz ve sakin ilerliyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri şüphesiz hızla yaklaşan seçimler ve ülkedeki siyasi belirsizlikler. Ayrıca çoğu kişinin fuar alanının uzak ve yoğun trafiğe maruz kalmasından dolayı şikayetçi olduğu da bir gerçek”.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.