Japon kalitesine Çin fiyatlı motosiklet

Bajaj Discover 150F Türkiye’de
 
Kuralkan Holding distribütörlüğündeki Hintli motosiklet devi Bajaj, motosiklette en büyük segment olan commuter sınıfında  Discover 150F ile şansını artırmak istiyor.
 
Anahtar teslim 5 bin 197 TL’lik satış fiyatıyla dikkat çeken Bajaj Discover 150F; bireysel ulaşım ve ticari amaçlı kullanımlarda en önemli ihtiyaçlar olan düşük yakıt tüketimi, ekonomik yedek parça ve düşük bakım maliyetlerinin yanı sıra dayanıklılık vaat ediyor.
 
Bajaj Discover 150F’in 150 cc'lik, 4 valfli, DTS-i teknolojisine sahip çift bujili motoru, 14,5 beygir güç üretiyor. “Nitrox Tekli Amortisör” kullanılan Discover 150F, papatya disk fren kullanıyor.
 
Doğrudan aküye bağlı DC ön far özelliğiyle klasik ön farlarda görülen ve ışık şiddetini etkileyen hıza bağlı dalgalanmaların önüne geçiliyor ve güvenli sürüş için önemli bir ayrıntı daha Discover 150F’te standart olarak kullanılıyor. 
 
Discover 150F’te yakıt deposu ve far muhafazası ile birleştirilen granaj, yüzeydeki rüzgar formları sayesinde rüzgarın daha kolay ve dengeli bir şekilde motor üzerinden akmasını kolaşlıştırıyor.
 
Bağımsız kullanıcı testlerinde 100 kilometrede 2.5 litre yakıt tüketen Discover 150F, bir depoyla 400 kilometrenin üstünde yol yapmayı mümkün kılıyor. 
İlk bakımı 500 – 750 kilometre arasında yapılan motosikletin sonraki bakımları ise 5000 kilometrede bir gerçekleşiyor.
 
Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.