Lassa, ekonominin adını Greenways koydu

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı
 
Brisa’nın lastik sektöründe 40’ıncı yılını kutlayan markası Lassa, sağlamlık, yakıt tasarrufu ve uzun ömür performanslarını bir araya getirerek geliştirdiği ekonomi segmentindeki yeni ürünü ‘Greenways’i pazara sundu.
 

Sağlamlık ve ömür testlerinden başarıyla geçtiği açıklanan yeni lastik, Türkiye’de geliştirilen özel asimetrik deseniyle, hem kuru hem de ıslak zeminde, Lassa’nın ekonomi segmentindeki bir önceki nesil desenine göre iyileştirilmiş ıslak fren mesafesiyle iyi bir performans vaat ediyor.
 
Greenways adı verilen yeni lastiğin suda kızaklama riskini indirerek, kullanıcılarına güvenli bir sürüş sağladığı belirtiliyor.
 
1.6 lt motorlu kompakt araçlara yönelik
 
Düşük yuvarlanma direnci ve yeni teknoloji hafif konstrüksiyonu sayesinde yakıt tüketimini azaltarak, hem kullanıcının bütçesine hem de çevrenin korunmasına katkı sağlayan Greenways, şehir içi kullanıma yönelik en fazla 1,6 lt motora sahip kompakt ve orta sınıf araçları tercih eden sürücülere hitap ediyor.
Önceki İçerikKredili Jeep alan, ödemesine ara verebiliyor
Sonraki İçerikScania Top Team Servis yarışması başlıyor
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz