Mart satış kampanyaları; Honda’dan cazip teklif

Otomobilde Mart ayı kampanyaları hızlı başladı. İlk olarak Honda; Civic ve CR-V için Mart ayına özel kredi kampanyası hazırladı. Mart ayı boyunca devam edecek kampanya kapsamında Civic modelleri için 50 bin TL’ye kadar kredi kullanımına; yüzde 0,5 faiz oranı ile 12 ay taksit imkanı; CR-V modeli içinse 100 bin TL kredi kullanımına yüzde 0,5 faiz oranı ile 15 ay taksit imkanı sunuluyor.

EuroNCAP testlerinden 5 yıldız alan CR-V; tasarımı, donanımları, verimli motoru, optimize edilen CVT şanzımanı, sürüş dinamikleri; asfalt ve off-road performansı gibi özelliklerle iddialı.

2018 yılında dünyanın en çok satılan 3’üncü modeli olan Civic için Mart ayında özel alım fırsatları bulunuyor. Standart versiyonlarında zengin donanım, performans ve yakıt verimliliği ile rekebette öne çıkmayı hedefleyen Honda Civic Sedan’ın benzinli ve Elegance ECO versiyonunda 30 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Benzinli Civic Hatchback’te de 30 bin TL’ye kadar yüzde 0,5 oranla kredi kullanılabiliyor.

Kampanyaya dahil olan Civic modellerinin dizel motorlu versiyonlarında da aynı faiz oranı ve taksit sayısı ile 50 bin TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Ayrıca LPG’li versiyon olan ECO modelinin Executive donanımında da 50 bin TL’ye kadar kredi kampanyası bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.