Megane sedan test sürüşü ayağınıza geldi!

Renault Megane Sedan test sürüşü yapmak isteyen müşteri adaylarına yeni bir uygulama başlattı. Bir yandan hurda indirimi teşviği, diğer yanda kurdaki artışın ortaya çıkardığı baskı markaları yeni iş fikirlerine yöneltiyor. Bu kapsamda Renault Megane Sedan test sürüşü, Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek inovatif projeyle hayata geçiriliyor.

Renault, Türkiye’nin en yenilikçi mobil uygulamalarından biri olan ve her gün yüzlerce ürünü anında tüketiciyle buluşturan Getir ile Türkiye’de bir iş birliğine adım atıyor. Dünyada ilk kez dakikalar içinde test sürüşünü müşterinin ayağına getiren iş birliği  “Getir de getirsin; Renault Megane test edilsin!” sloganıyla lanse ediliyor.

Renault ve Getir uygulaması işbirliği yaptı

Hafta içi iş çıkışı test aracı eve gelsin

Getir kullanıcıları hafta içi 18.00-22.00; haftasonu 12.00-22.00 saatleri arasında istediği zaman, istediği yerde anında Renault Megane Sedan’ı test edebiliyor. Uygulama içinde yer alan “Test sürüşü” kategorisindeki aplikasyon üzerinden test sürüşü imkanı veren bu inovatif işbirliği sayesinde kullanıcılar, hızlı ve kolay bir şekilde Megane Sedan’ı test etme fırsatı yakalıyor.

Getir uygulaması ile müşteriler, şehrin her noktasındaki “Megane Sedan’ları Getir” uygulamasına giriş yaptıktan sonra ilgili kategoriden test sürüşü için aracı Getir talimatı ile bulunduğu noktada çok kısa süre içinde test sürüşü yapabiliyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.