MBTürk’te kamyon, otobüs ve 2. El’e yeni direktörler atandı

Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Mercedes-Benz Türk 2.El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Daphne Özensel, Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Osman Nuri Aksoy.

Mercedes-Benz Türk yönetim ekibinde atama gerçekleşiyor. 2016 yılından bu yana Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevini yürüten Alper Kurt, Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevine, 2009 yılından bu yana Mercedes-Benz Türk 2.El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörlüğü görevini yürüten Osman Nuri Aksoy ise Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevini devralacak.

Mercedes-Benz Türk Bayii Ağı ve İş Geliştirme Direktörü Didem Daphne Özensel, Mercedes-Benz Türk 2.El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörlüğü görevini devralacak ve Şubat 2019 itibarıyla mevcut direktörlük görevine ilave olarak vekaleten 2.El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörlüğü görevini de yürütecek.

Önceki İçerikV6 motorlu 258 BG’lik lüks pick-up satışa çıktı
Sonraki İçerikAvrasya Tüneli geçiş ücretlerine düzeltme geldi
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz