Mercedes’in Kanyon çıkartması

VW-Golf-GTI

Tasarım ve performans açısından kendini kanıtlamış bir çok Mercedes modeli otomobilseverlerin karşısına çıkıyor. 15-28 Haziran tarihleri boyunca Kanyon AVM’de sergilenecek olan Mercedes-Benz SL-Serisi, SLK, E-Serisi Coupé ve E-Serisi Cabrio modellerinin yanı sıra AMG GT‘ye de yer veriliyor.

Ayrıca AMG GT’yi sanal ortamda test etme imkanı da sunuluyor. Türkiye’nin ilk ses sürüşü uygulaması ile de Mercedes-AMG GT’nin holofonik kayıt sistemi ile kaydedilen muhteşem motor sesini farklı ortamlarda dinleme şansı yakalıyor.

Sergilenen otomobiller arasında tamamı alüminyumdan üretilen bir gövdeye sahip SL ve bir düğmeye basılarak aydınlık veya karanlığa geçiş yapılan MAGIC SKY CONTROL donanımlı panoramik açılır cam tavana sahip SLK de dikkat çekiyor.

Önceki İçerikBoyner, Amsterdam’ı keşfetti, sıraya Londra’yı aldı
Sonraki İçerikOpel’den yeni 1.4 benzinli motor
Uzun yıllar Star Gazetesi otomotiv editörlüğünü yürüten yazar, 2013 yılından beri uzmanı olduğu otomotiv haberciliği konusunda yazılarını sürdürüyor. Bir süre PR alanında da çalışan yazar, otomotiv alanındaki makro yaklaşımlarını renkli üslubuyla yazılarına yansıtmasıyla dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz