Mercedes’in yıldızları

Mercedes, kompakt sınıftan SUV’lara kadar hemen hemen her gruptaki modellerini İstanbul Autoshow’da görücüye çıkardı. Mercedes standının en ilgi çekici modelleri hiç kuşkusuz AMG GT ve Maybach S Serisi oldu. Lüks segmentte standartları belirleyecek olan Maybach S Serisi dünyanın en sessiz otomobili olarak da dikkat çekti. AMG GT ile birlikte GLE Coupe de Türkiye’de otomobilseverlerle ilk kez buluştu.

Ayrıca Mercedes-Benz B-Serisi’nin engelliler için özel olarak tasarlanmış versiyonu, Türkiye’de ve dünyada satış rekorları kıran C-Serisi ve çevre dostu elektrikli araçlar bölümünde sergilenecek elektrikli smart, elektrikli B-Serisi ile S 500 Plug-In Hybrid modelleri Mercedes-Benz standında otomobil severlerin beğenisine sunuyor.

22-31 Mayıs tarihleri arasında Mercedes’in tüm modellerini ziyaret etmek ve bilgi almak mümkün.

Önceki İçerikNissan’dan tekerlekli disko
Sonraki İçerikOtomobil şovu İstanbul’da başladı
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz