Mercedes’ten bir fabrikalık teslimat

Mercedes-Benz Türk geçtiğimiz günlerde tarihinin en büyük kamyon filo satışına imza attı. Barsan Global Lojistik ile yapılan anlaşma sonucunda 450 adet Actros 1841 LSNRL kamyonun satışını gerçekleştiren şirket, söz konusu Actros 1841 LSNRL kamyonları ürün, servis sözleşmesi, kasko sigortası, projenin finansmanı ve ikinci el takası içeren “Yıldızlı Satış” kapsamında teslim ediyor.

Düzenlenen teslim töreninde konuşan Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün “2009 yılında 41 adetlik teslimatımızı 41 kere maşallah diyerek yine siz değerli basın mensupları ile birlikte kutlamıştık. Aradan geçen sürede o günlerde hayal bile edilemeyecek filo satış rakamları gerçekleştiriyoruz. Bugün bizi bir araya getiren 450 adetlik teslimat, Türk lojistik sektörünün gelişiminin ve geldiği noktanın net bir göstergesidir. Bu gelişimin devam etmesi, Türkiye ekonomisinin büyümesine ivme kazandıracaktır.” dedi.

Araç parkının tamamını Actros 1841 LSNRL kamyonlarıyla yenileyen Barsan Global Lojistik, 2015 yılında da yine Actros 1841 LSNRL “lowliner” olarak tanımlanan düşük pleyt yüksekliğine sahip çekicileri tercih etti.

Yeni kamyonların finansmanı ve sigortaları Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler şirketi, takas işlemleri Truckstore tarafından, kullanım süresince servis hizmetleri Mercedes-Benz Türk yetkili servis ağı tarafından bir servis sözleşmesi kapsamında sağlanıyor.

Dev filonun teslimatına Mercedes-Benz Türk bayısı Mengerler Ticaret Türk önderlik etti.

Alçak şasili Mercedes-Benz Actros 1841 LSNRL özellikle hacimli yük taşıyan uluslararası nakliye ve lojistik firmaları tarafından tercih ediliyor. Mercedes-Benz Actros 1841 LSNRL ticari araç pazarında ekonomik ve çevre dostu BlueTec motoru ile ön plana çıkıyor.

Yıldız sporcu Mercedes CLS 250

Mercedes’in standında kimler var?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.