Mitsubishi Lancer makyajlandı

VW-Golf-GTI

Mitsubishi, makyajlı Lancer’ın örtüsünü kaldırdı.

Standart olarak sunulan LED gündüz farlarıyla dikkat çeken Lancer’da yeniden tasarlanan jantlar ve yenilenen renk listesi otomobilin premium hissini artırmaya yardımcı oluyor.

Orta konsol büyük oranda aynı kalsa da yenilenmiş döşemeler, gelişmiş navigasyon sistemi ve USB bağlantısı yenilikler arasında. Giriş seviyesindeki ES donanım paketi yeni modelle birlikte içinde otomatik klimanın, renkli yol bilgisayarının, FUSE eller serbest bluetooth sisteminin bulunduğu birçok yeni özelliğe kavuşuyor.

Motor seçenekleri değişmeden kalırken dört ileri otomatik şanzımanın yerini sekiz ileri CVT şanzıman alacak. Böylece yeni model gelişmiş performans ve daha düşük yakıt ekonomisi sunacak.

Önceki İçerikOtomobillere zam geldi
Sonraki İçerikBMW M2 geliyor mu?
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz