Nissan Navara için 0 faizli 70 bin TL kredi

Nissan, Mayıs ayı sonuna kadar sürecek kampanyasıyla SUV modelleri ve pick-up Navara modelini; 70 bin TL’ye varan kredi için yüzde 0 faiz seçeneği sunuyor.

SUV ailesi için faiz oranını yüzde sıfır olarak belirleyen Nissan; Navara’da 70 bin, X-Trail’de 60 bin, Qashqai’de 50 bin; Juke’ta ise 30 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade sağlıyor.

Nissan Navara’nın 4×2 Tekna modeli; 137 bin TL’den başlayan özel fiyatlarla; veya Mayıs ayı boyunca 70 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz seçeneği ile satılıyor.

Nissan X-Trail; Mayıs ayına özel 192 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 60 bin TL’ye; 12 ay yüzde sıfır faiz seçeneği ile yola çıkıyor.

119 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla yola çıkan Qashqai’de 50 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz oranı belirlenmiş. Qashqai’nin 1.5 Visia versiyonunda 10 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistem hediye ediliyor.

Periyodik bakımlarını Nissan Yetkili Servisleri’nde yaptıran 5 kişi; Nissan’ın resmi sponsoru olduğu ve bu yıl İstanbul’da gerçekleştirilecek UEFA Süper Kupa Finali’ne çift kişilik bilet kazanma şansı da yakalayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.