Nissan Türkiye Genel Müdürü’ne yeni görev

Nissan Türkiye’den sorumlu Genel Müdür olarak  2 yıldır görev yapan Charbel Abi Ghanem, 1 Nisan 2024 itibariyle Avrupa Bağımsız Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak yeni bir sorumluluk üstlendi.

“Avrupa Bağımsız Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı ve Türkiye Genel Müdürlüğü” görevlerini birlikte yürütecek olan Abi Ghanem, Avrupa Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Bölüm Başkan Yardımcısı Mayra González Velasco’ya bağlı olarak çalışacak ve ailesiyle birlikte İstanbul’da ikamet etmeye devam edecek.

Charbel Abi Ghanem kimdir:

2003 yılında Notre Dame Üniversitesi (Lübnan) Reklam ve Pazarlama bölümünden mezun olan Charbel Abi Ghanem, pazarlama alanında yüksek lisans eğitimi ve ardından Madrid, IE Business School’dan MBA derecesine sahip.

İş hayatına 1999 yılında başlayan Charbel Abi Ghanem, 2012 yılında göreve başladığı Nissan Motor Corporation çatısı altında global satış ve iş geliştirme alanında önemli görevler üstlendi. Daha önce Nissan Kuzey Amerika’da satış operasyon yöneticiliğinde, Nissan Avrupa’da ise pazarlama ve tüketici deneyimi alanlarında ve Nissan Belçika Genel Müdürü olarak görev almıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.