Periyodik bakımda vale ve dezenfektan standart

Bütün dünyayı felaket boyutta etkileyen Koronavirüs için otomotiv şirketlerinin önlemlerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Hyundai de koronavirüs günlerinde aracının servise getiremeyen veya getirmek istemeyenlere yönelik yeni bir vale sistemini hayata geçirdiğini duyurdu.

Kapınızdaki Servis adı verilen düzenleme ile periyodik bakım zamanı gelen araçlar evden alınıp tekrar eve teslim edilecek. Ayrıca, servise bakım ve onarım için gelen tüm araçlar ücretsiz olarak dezenfekte edilecek. Hyundai Assan, Nisan ayı boyunca sağlık çalışanlarına özel bakımlarda işçilik ücreti almayacak.

Hyundai Assan kampanyası Türkiye’deki bütün servisleri için geçerli. İsteyen Hyundai sahibinin aracı, servis personeli tarafından kapıdan alınacak, periyodik bakımı yapılacak.  En son olarak ücretsiz dezenfekte edilerek, sahibine teslim edilecek.

Kampanya, nisan ayı sonuna kadar geçerli olacak.

Sağlık çalışanlarına bakım işçilik ücreti yok

Hyundai ayrıca bu zor günlerde yüksek performans ve büyük fedakarlıklarla görev yapan sağlık çalışanlarına da özel bir destek teklif ediyor. Hyundai aracını periyodik bakıma gönderen sağlık çalışanları, işçilik ücreti alınmayarak, destekleniyor.

Yeni uygulamayla ilgili olarak görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, “Dünya ve ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Çalışma şeklimiz, alışkanlıklarımız ve günlük hayatımız bu süreçte değişkenlik göstermeye başladı. Evlerimizde kalarak olabildiğince koronavirüs salgınından uzak durmaya ve yayılmasına engel olmaya çalışıyoruz.

Evde kaldığımız bu süreçte araçlarını servise getiremeyen müşterilerimize destek olmak amacıyla araçlarını evlerinden alarak bakım sonrası tekrar evlerine bırakacağız. Ayrıca, showroomlarımızda da daha az temas ve sağlığımızı korumak için gerekli tüm önlemleri aldık. İlerleyen günlerde daha farklı uygulamalarımızı da hayata geçirmeyi planlıyoruz” bilgisini verdi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.