Petronas’ın PR ajansı belli oldu

 

Syntium, Selenia, Urania ve Ambra motor yağlarının üreticisi Petronas, otomotivin yanı sıra tarım ve inşaat donanımlarının verimli çalışmasını sağlayan madeni yağ ve fonksiyonel sıvıların üretimini gerçekleştiriyor. Formula 1’de mücadele eden Mercedes AMG Petronas takımının marka sponsoru ve teknik ortağı. Alman pilot Nico Rosberg ve İngiliz pilot Lewis Hamilton’ı kadrosunda bulunduran Formula1 takımının icradan bağımsız başkanlık görevini “Rush” filminde şampiyonluklarla dolu F1 kariyeri anlatılan Niki Lauda üstleniyor.

 

Türkiye ve bölge pazarına yatırım yapacak olan PETRONAS, maliyet avantajlı, çevreci ve yüksek performanslı madeni yağ ve fonksiyonel sıvı ürünlerini Türkiye kamuoyuna Marjinal Porter Novelli aracılığıyla tanıtacak.

 

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak, şu açıklamayı yapıyor: “PETRONAS gibi bir dünya markası ile çalışmak heyecan verici olacak. Küresel markalarla uzun yıllardır çalışan bir marka olarak PETRONAS Türkiye’ye, Türkiye’de yapacağı yeni yatırımların ve sunacağı yeni çözümlerin tanıtılmasında destek olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.” 

 

Önceki İçerik1 ay sonra yine lider
Sonraki İçerikFiat 500X göründü, özellikleri belli oldu
OTOAJANDA HABER MERKEZİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz