Pick-up’ların en iyisi

VW-Golf-GTI

Nissan’ın pick-up segmentindeki savaşçısı Navara ödüllendi. Kasım ayında Avrupa’da tanıtılan Navara ‘Uluslararası Pick-up Ödül Jürisi’ tarafından yılın en iyi pick-up’ı seçildi. Navara’nın ödülü almasında; 2.3 litrelik dCi motoru, iç ve dış tasarımı ve yeni teknolojilerinin yanı sıra yükleme ve çekme kapasitesi etkili oldu.

Tamamen yenilenen Navara, Uluslararası Pick-up Organizasyonu’nun zorlu test koşullarını başarıyla geçerken, arazi sürüş yeteneği, asfalttaki sürüş performansı ve fiyat-fayda oranı dikkate alınarak bir değerlendirmeye alındı.

Navara’nın ilk neslinden gelen arazi sürüş yeteneğini, dayanıklılığını ve taşıma kapasitesini koruyan yeni Navara, crossover’lardan ilham alınan konfor ve sürüş özellikleriyle dikkat çekiyor. Araç aynı zamanda, çift kabin versiyonunda beş kollu arka süspansiyon sistemi ve bir önceki nesle göre 67 mm uzayan yük bölümü gibi yenilikleri ile de farklılaşıyor.

Nissan Navara’da Çevre Görüş Sistemi (AVM) ve Otomatik Frenleme Sistemi (FEB) güvenlik teknolojilerine yer veriliyor.

Önceki İçerikTrafikte ‘sessizliğe’ devam
Sonraki İçerikŞimdi sıra dizelinde
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz