Podcast dinle: Radyo Gedik Otoajanda haftanın gündemi-16 Mayıs 2019

Yeni dönemin yeni yükselenlerinden biri de podcast dinle. Otoajanda.com olarak otomotivde 20 yılın üzerindeki deneyimleriyle Halil Okşit ve Memduh Taşlıcalı Radyo Gedik mikrofonlarında. Her perşembe o haftanın otomotiv ajandasını ele alan iki deneyimli isim; her hafta perşembe günü 17:00-18:00 arasında canlı yayında olacak.

Program ikinci haftaya sosyal bir konuyla başlıyor; doğum izninin sadece kadın çalışanlar değil erkek çalışanlara da uygulandığı Volvo Otomobil, bunu Türkiye’ye de taşıdı. Ayrıca bazı şirketler uzun zamandır esnek çalışma saatleri ile çalışanlar için daha verimli bir zamanlama oluşturmaya çalışıyor. Devamı gelecek mi?

Haftanın otomobil gündeminin ele alındığı radyo programı podcast olarak yeni mecralarda da yayında olacak.

Her perşembe yayında olacak yeni programın ikinci bölümünde elektrikli otomobil kullanmayı teşvik eden avantajlar, uzak durmaya yol açacak dezavantajlar ele alınıyor. Full elektrikli BMW i3s ile gerçek bir deneyimleme üzerinden…

Haftanın diğer bir konusu 30 bin liraya satın alınabilecek D segmenti ikinci el otomobiller

Türkiye otomobil üretimi, işgücü ve ihracatına dair dikkate değer gelişmelerin de ele alındığı programda en heyecanlı yol müzikleri, motosiklete dair gündemler renkli bir şekilde ele alınıyor.

Yayın yönetmenliğini Hande Demirel’in yaptığı Radyo Gedik, Gedik Üniversitesi sahipliğinde yayın yapıyor.

Soundcloud gibi ses platformlarında yer alan program önümüzdeki dönemde Spotify gibi yeni platformlarda da otoajanda olarak yayında olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.