Renault faizi sıfırladı​

VW-Golf-GTI

Renault, yeni bir otomobil satın almak isteyenler için eylül ayına özel bir kampanya hazırladı Ay boyunca binek otomobil ya da hafif ticari araç satın almak isteyen müşterileri için faizi sıfırlayan Renault, kampanya kapsamında maksimum 15.000 TL kredi tutarı ve 15 ay ödeme seçeneği sunuyor. Bu seçeneğin üzerindeki kredi taleplerinde, maksimum 48.000 TL ve 48 ay olmak üzere, müşteriler Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile yüzde 1,04, Maxxi Korumasız 1,09 faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Renault nakit alım indirimlerini de ihmal etmiyor. Megane HB için 2.500 TL’lik, Captur, Cilo, Megane Sport Tourer, Scenic ve Symbol modelleri için ise 2.000 TL’lik nakit alım indirimi bulunuyor.

Önceki İçerikMotosiklette özel kampanya
Sonraki İçerikINFINITI Q30
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz