Şahsuvaroğlu, en iyi bayi seçildi

VW-Golf-GTI

SsangYong Global, en iyi bayisini seçti. Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, eylül ayında düzenlenen “2015 SsangYong Global Distribütörler Konferansı”nda yılın en iyi bayi ağı seçildi.

SsangYong CEO’su Mr.Choi’n takdim ettiği ödülü teslim alan Sayın Yunus Şahsuvaroğlu, Şahsuvaroğlu Dış Ticaret olarak başarılarının artarak devam edeceğini belirtti.

Güney Koreli SsangYong’un SUV, MPV, Pick-Up ve Crossover segmentindeki araçlarını İstanbul, Bursa, Erzurum, Mersin, Antalya, Adana, Ankara, Tekirdağ, Trabzon ve İzmir’de satışa sunan Şahsuvaroğlu Dış Ticaret aynı zamanda, Ankara’da 30.000 metrekare alana kurulu 25 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen dünyanın en büyük SsangYong Plazası’nın sahibi.

Önceki İçerikİşte dünyanın en değerli markaları
Sonraki İçerikToyota Hilux’un fiyatı belli oldu
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz