Sancaktaroğlu’na yeni bir iş

Türkiye otomotiv sektörünün Opel Türkiye kökenli duayenlerinden İlkim Sancaktaroğlu, Nissan Türkiye’deki görevinden ayrıldıktan sonra “test ettiği” iş alanlarından birine daha başladı. Sancaktaroğlu ile Alanyalı & Alanyalı otomotiv sektörüne özel insan kaynakları alanında işbirliği başlattılar.

Sancaktaroğlu, insan kaynakları ve üst düzey yönetici araştırma sektörünün güçlü markası Alanyalı & Alanyalı’nın “Otomotiv Sektörü” projelerinde Kasım 2017 itibariyle Kıdemli Danışman olarak görev üstlendi.

Alanyalı & Alanyalı, Sancaktaroğlu ile birlikte otomotiv sektöründe, orta ve üst düzey insan kaynakları ihtiyaçlarının, “seçme, değerlendirme ve yerleştirme” sürecinde hizmet verecekler.

İlkim Sancaktaroğlu kimdir?

İlkim Sancaktaroğlu 1986 yılında otomotiv kariyerine başladı. İTÜ Elektrik Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra, sırasıyla Otokar, General Motors, Opel Türkiye, Saab Türkiye, Tırsan Treyler, DAF Trucks Türkiye ve Nissan Türkiye’de çeşitli görevlerde bulundu ve üst düzey yöneticilik yaptı. Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin Yönetim Kurulu’nda üç dönem yer aldı. Kurucusu olduğu Siluet Danışmanlık şirketinde ana sektör otomotiv olmak üzere çeşitli yerli ve yabancı firmalara, Türkiye’de ve yurtdışında danışmanlık hizmetleri verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.