She’s Mercedes: “Hikayeni bizimle tamamlamaya var mısın”

Mercedes-Benz Otomotiv, genç kadınları sosyo-ekonomik olarak güçlendirmek ve kariyer yolculuklarında desteklemek için She’s Mentoring Programı 2024’ün  detaylarını açıkladı. She’s Mercedes kadınları bu programda, 3 farklı kategori kapsamında mentorluk yapacaklar. 4 ay sürecek programda, mentilerin kişisel gelişimleri için online eğitimler ve “She’s Dreaming” buluşmaları da gerçekleştirilecek.

She’s Mentoring Programı ile her üç kategoride başarılı olarak değerlendirilen katılımcılara toplamda 1 milyon TL değerinde para ödülü verilecek.

 

Türkiye’de 2019 yılında faaliyete geçen She’s Mercedes platformu, kültür & sanat, müzik, spor, moda ve girişimcilik gibi farklı alanlarda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor. She’s Mercedes kadınlarının bilgi birikimleri ve tecrübeleriyle bir mentorluk programına dönüşüyor.

Mercedes-Benz, bu mentorluk programı ile 30 başarılı kadını, sektörün önde gelen isimleri ile buluşturuyor. Program Mart ayında başlayacak.

Başvuru sonrası elemeleri geçen mentiler, kendi kategorilerinden bir mentor ile birebir çalışma fırsatı elde edecekler. Mentorlar, 4 ay sürecek program boyunca deneyimlerini ve bilgilerini mentilere aktaracak ve onların projelerini geliştirmelerine yardımcı olacaklar.

Menti olarak seçilemeyen ancak jüri seçimi öncesi son eleme aşamasına gelen adaylar, ilgili kategori öncüleri ile birlikte online eğitimlere ve She’s Dreaming buluşmalarına katılma fırsatı yakalayacaklar.  

Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli; “Bir kadının gerçekleşmiş düşü, bir diğerinin en büyük gücü söylemiyle yola çıkarak, kadınlar için ilham verecek bir dünya yaratmayı hedefliyoruz. Mercedes-Benz olarak kadınlara verdiğimiz desteği artırmak ve topluma değer katmak amacıyla She’s Mercedes platformumuzu bir adım daha ileriye taşıyarak “She’s Mentoring”i hayata geçiriyoruz. Güçlü kadınların hikayeleriyle büyüyerek, pek çok kadına ilham verecek bu program ile başarılı genç kadınlarımızın hayatlarında fark yaratacağımıza ve geleceğin She’s Mercedes’lerini yaratacağımıza gönülden inanıyoruz.” diye konuştu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.