Skoda Superb’e takas desteği

 

 

Skoda’nın yenilenen “Amiral Gemisi” Superb‘de, Ocak ayı sonuna kadar takas avantajı sunuluyor.

2013’teki satış başarısıyla kendisini kanıtlayan yenilenmiş Skoda Superb, tüm motor seçenekleriyle Ocak ayı boyunca 2.000 TL’lik takas avantajıyla satılıyor.

 

Standart güvenlik ve konfor donanımları açısından oldukça zengin olan Superb’de, 6 hava yastığı, ABS, Elektronik Denge Kontrol Sistemi (ESC), ASR, Motor Çekiş Kontrolü, Lastik Basınç Kontrolü, Elektronik Stabilite Frenleme Sistemi, Direksiyon Yönlendirme Tavsiyesi, Yokuş Kalkış Desteği ve Sürücü Yorgunluk Tespit sistemi bulunuyor. Yeni nesil Otomatik Park Yardımcısı da, yola paralel park etme fonksiyonuna ek, artık dik olarak da park ettirebiliyor.

 

Yenilenen Superb’de ayrıca yine donanım seçeneklerine Adaptif Bi-Xenon farlar, Solar Hücreli Sunroof, KESSY (Anahtarsız Giriş-Çıkış ve Çalıştırma Sistemi), 10 hoparlörlü ses sistemi, ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklar, ısıtmalı arka koltuklar gibi unsurlar da sunuluyor. 

 

Yenilenen Superb 1.6 lt TDI dizel motor seçeneğiyle, Ocak ayı boyunca, 2.000 TL’lik takas indirimiyle birlikte, 73 bin 900 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satılıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.