Starlar ve resmi makamlar için salon salomanje Mercedes

 

MErcedes-Maybach

Lüks otomobilin simge markalarından Mercedes-Benz, Cenevre Otomobil Fuarı’nda, merakla beklenen Mercedes-Maybach S 600, G 500 4X42, Mercedes-AMG GT3 ve V-Serisi Plug-in Hybrid olmak üzere yeni modellerini ilk kez dünyaya tanıttı.

Yeni modellerin yanı sıra fuarda GLE Coupe, C 350 e, C 450 AMG Sport, CLA Shooting Brake, smart DCT ve smart brabus modellerinin de Avrupa lansmanı gerçekleşti.

Mercedes-Maybach S-Serisi, S-Serisi ailesinin en yeni modeli. Mercedes-Maybach sadece bir ürün serisi olarak değil, aynı zamanda gelecekte Mercedes-Benz araçlarına daha özel bir şekil kazandıracak olan bir alt marka olarak konumlandırılıyor.

Özellikle iç tasarımında ‘modern lüksü’ sunan Mercedes-Maybach S-Serisi, şoför kullanımına özel olarak tasarlanmış. Aracın arka koltuğunda oturan yolcular bekleme salonu tarzında modern bir lüks ile çevreleniyor ve maksimum genişlik ile ferahlık duygusu yaratıyor.

Aynı zamanda otomobilde rüzgar ve araç sesi yok denecek kadar az. Genişleyen dingil mesafesi ile birlikte göze çarpan hatlar dikkat çekiyor.

Aracın yan çizgileri S-Serisi’nin karakteristik tasarım öğelerini korurken gücü ve dinamizmi vurguluyor. Akıllı sürüş destek sistemlerinde bulunan tüm güvenlik donanımları, çeşitlendirilerek geliştirilmiş.

Coupe ve SUV karışımı GLE Coupe

Mercedes’in diğer yeni modeli GLE Coupé ile bir coupe ve SUV araçların ortak özelliklerini taşıyor.

GLE ailesinin en genç üyesi olan model, dış çizgisinde tüm modern Mercedes-Benz coupe’lerin sportif ve estetik yapısını koruyor.

Klasik SUV öğelerinin karakteristik, yüksek ve yapılı görünümünü de beraberinde sunan GLE Coupé, dört kapılı coupé algısını bir üst seviyeye taşıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.