Subaru törenle isim değiştirdi

Fuji Heavy Industries Ltd. şirketi (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adını Subaru Corporation olarak değiştiriyor.

Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adının Subaru Corporation olarak değiştirildiğini duyurdu. Değişikle ilgili, Tokyo’daki genel merkez binasında ve Japonya’da bulunan diğer üç tesiste şirket çalışanlarının katılımıyla isim değiştirme töreni düzenledi.

Şirket ismini marka ismiyle değiştiren Japon firma, yeni dönemde “mükemmel” otomobiller üretme iddiasını güçlendirmek istiyor.

Genel merkezdeki törende, Japonya’da Ekim 2016’da piyasaya sürülen yeni Impreza ve 412EP helikopterin gelişmiş bir versiyonunun büyük ölçekli bir modeli sergilendi. Bununla Subaru’nun otomotiv ve havacılık-uzay sektörlerinde bir dünya markası olarak, büyüme arzusu gösterilmek istendi. Törende günün anlam ve önemini aktaran broşürler ve yeni tasarlanan grup yaka rozetleri de çalışanlara dağıtıldı.

Subaru’dan “mükemmel ürünler”

Törende konuşan FHI Başkanı ve CEO Yasuyuki Yoshinaga şunları söyledi:
“Uzun zamandır mükemmel ürünler yapmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda çalışmalarımız, sadece iyi ürünler üretmek değil, Subaru müşterilerine özel değerler oluşturmaya doğru genişleyerek yön değiştirdi. Şirket adında yapılan bu değişiklik, Subaru’nun değer sağlayan bir marka olarak başarıya ulaşma azminin bir göstergesi. Müşteriler memnun olduğunda, biz de mutlu yüzler görürüz. Daha fazla gülen yüz ve daha fazla ‘Subarusever’ görmek istiyoruz. Yeni şirket adımızla birlikte, Subaru’yu çok daha iyi yerlere taşıyacağımızdan eminim!”
Yoshinaga; “Yönetim felsefemiz ‘Müşteri önce gelir’ ilkesine dayanıyor. Bu amaçla güçlü bir pazar duruşu sergiliyoruz. Uzun yıllar içinde oluşturduğumuz Subaru’nun değerlerini müşterilerimize sunmaya devam etmek için çalışmalarımızı arttırarak daha da sürdürülebilir bir büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

 

Grup iştiraklerinin adlarında yapılan değişiklikler ise şöyle açıklandı:

Subaru modelleri, Eyesight gibi teknolojileri kullanıcılara sunuyor.

 

Subaru isim değişiklikleri 1 Nisan 2017 itibariyle geçerli oldu.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.