Türkiye’ye özel Caravelle 9+1

VW-Golf-GTI

Volkswagen Caravelle, yeni 9+1 versiyonuyla Volkswagen Ticari Araç yetkili satıcılarında 94 bin 750 TL’ye satışa sunuldu. Yeni Caravelle 9+1, sınıfında ticari amaçlı minibüs olarak kullanılabilen tek araç. Yeni Caravelle 9+1 modeli, ticari amaçlı kullanıcıların beklentisi doğrultusunda Volkswagen tarafından Türkiye’ye özel olarak tasarlandı. Yeni Caravelle 9+1 modelinde sağ kayar kapıda otomatik basamak, tavanda acil çıkış, sağ kayar kapı girişinde iniş ve binişleri kolaylaştıran tutunma kolları, sağ ve sol tarafta çift kayar kapı ve sürücü yanında ikili yolcu koltuğu bulunuyor. Trendline modelinde otomatik yanan farlar, yağmur sensörü ve otomatik kararan iç dikiz aynası standart olarak sunuluyor.

Donanımı geniş

Standart olarak sunulan klimatronik klima ile hem sürücü, hem de ön yolcu bölümünde  iklimlendirme sağlanıyor. Aynı zamanda arka tavana entegre klima modülü sayesinde, arka yolcu bölümünden de ayrı iklimlendirme ayarları yapılabiliyor. Sınıfında sadece Caravelle’de bulunan hıza duyarlı servotronik direksiyon, yüksek hızlarda daha güvenli, düşük hızlarda da daha konforlu bir kullanım getiriyor. Ayrıca hız sabitleyici de standart olarak sunuluyor. 102 PS motor gücüne sahip olan Caravelle 9+1, aracın performans ve çekiş yeteneğini artıran değişken geometrili turbo (VTG) ve intercooler sistemine sahip. 

Önceki İçerikYerli Corolla’yla rekor satış
Sonraki İçerikTürkiye’yi oyaladı, Brezilya’ya gitti
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz