Yarısı peşin, yarısı 1 yıl vadeli

Renault, Mart ayında 2015 model yılı tüm binek otomobillerde takas kampanyası sunuyor.

Kampanya dahilinde müşteriler, otomobilin yüzde 50’sini hemen, kalan tutarı faizi ile birlikte 1 yıl sonra tek taksit ya da 12, 24, 36 taksit seçeneklerinden biri ile ödeyebiliyor.

Takas araç bedelinin sıfır km araç tutarının yüzde 50’sine denk geldiği durumda, hiçbir ödeme talep edilmeksizin yeni araç müşteriye teslim ediliyor. Mart ayı sonuna kadar geçerli kampanya kapsamında kalan yüzde 50 bakiye ise yüzde 1.03 faiz oranı ile 12 ay sonra sonra tek ödeme şeklinde ya da yine 12 ay sonra ödemeye başlamak üzere 12, 24 ya da 36 taksitle yapılabiliyor.

Diğer taraftan Mart ayı boyunca Fluence hariç, 2015 model yılı binek otomobiller ve tüm model yıllarına ait hafif ticari araçların tamamına düşük faizli kredi imkanı bulunuyor.

Renault müşterileri, Maxxi koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile yüzde 0.84, Maxxi korumasız yüzde 0.89 faizle kredi imkanına sahip oluyor. Yeni bir Fluence sahibi olmak isteyen müşterilere ise 40 bin TL kredi tutarı ve 24 aya kadar vade taleplerine yüzde 0 faiz fırsatı bulunuyor.

Belirtilen tutar ve vade seçeneğini aşan kredi taleplerinde ise 48 bin TL kredi tutarı ve 48 ay vadeye kadar, Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile yüzde 0.54, Maxxi Korumasız yüzde 0.59 faiz oranı bulunuyor.

Tüm faiz fırsatlarına ek olarak, binek ruhsatlı mevcut aracını takasa verip yeni bir Fluence almak isteyen müşterilerimize tüm indirimlerin üzerine ayrıca 3 bin TL’lik takas indirimi sunuluyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.