Yeni Connect Türkiye’de satışa çıktı

 

Yeni motor seçenekleri ile yeni Tourneo Connect, Ford’un akıllı teknolojileri ile beraber sunuluyor. Daha güvenli ve konforlu hale gelen yeni Tourneo Connect, Deluxe ve Titanium olmak üzere iki farklı donanım paketini, 95 BG ve 115 BG güce sahip 1.6 TDCi motor ile karşımıza çıkıyor.

 

 

Yeni Tourneo Connect’in 1.6 TDCi 95 BG'lik versiyonu şehir dışı 4,5 litre, şehir içi 5,5 lt/100 km’lik yakıt tüketim değerlerine sahipken; 115 BG’lik versiyonda Yeni Tourneo Connect’in 100 kilometrede şehir dışı yakıt tüketimi 4,4 litre, şehir içi yakıt tüketimi 5,7 litre seviyesine çıkıyor. 

 

Yeni Tourneo Connect modelinin Deluxe donanım paketinde, çift arka-yan kayar kapı, yukarı açılan bagaj kapağı, karartılmış arka camlar, gövde rengi ön tampon ve kapı kolları, ısıtmalı yan aynalar, gündüz farları ve sis farları tasarımda etkin olurken iç mekanda 4 yöne ayarlanabilen sürücü koltuğu, katlanabilen arka koltuklar, kol dayama ünitesi, kilitlenebilir torpido gözü, uçak tipi saklama alanları sunuluyor.

 

Ford-Tourneo-Connect-satisa-cikti

 

 

Elektrikli ön ve arka camlar, manuel klima, yol bilgisayarı, ayarlanabilir hız sınırlandırma özellikli hız kontrol sistemi, Bluetooth ve USB özellikli radyo-CD çalar, SYNC, direksiyon üzerinden kontrol edilebilen müzik sistemi ve deri direksiyon simidi gibi konfor donanımlarının standart olduğu Tourneo Connect Deluxe’te, sürücü ve yolcu için ön ve yan hava yastıkları, ABS, ESP, Yokuş Kalkış Desteği, Acil Durum Fren Uyarısı ve Acil Durum Fren Desteği, 4 tekerlekte disk frenler, lastik basınç ölçme sistemi ve 16 inç alüminyum alaşım jantlar da standartlar arasında yer alıyor.

 

Tourneo Connect Titanium donanım paketinde Deluxe’e ek olarak, gövde rengi arka tampon, krom detaylı ön ızgara, gövde rengi yan koruma çıtaları, otomatik katlanan gövde rengi yan aynalar, ısıtmalı ön cam ve silecek suyu, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, adaptif sis farları, tavan rayları, panoramik cam tavan, koltuk arkası sehpalar, tavan arka bölümünde saklama alanı, çift bölgeli dijital klima, ön ve arka park sensörü, geri görüş kamerası ve otomatik kararan iç dikiz aynası sunuluyor.

 

Yenilenen Connect’in ilk olarak satışa sunulan Tourneo Connect, Deluxe donanım paketi ile 57 bin 650 TL, Titanium donanım paketi ile ise 65 bin 700 TL anahtar teslim fiyatları ile satışa sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.