Yeni Ford Kuga fiyatları belli oldu

Ford’un en çok satan SUV‘u Kuga yenilendi. Güncel Ford Kuga fiyatları da açıklandı. Yeni Ford Kuga, 186 hp gücündeki 1,5L EcoBoost benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonuyla satışa çıktı.

Yeni Ford Kuga’nın hem iç hem de dış tasarımı aracın gücünü ve tarzını vurgulamak üzere sıfırdan yaratıldı.

 

İç tasarımda kullanışlılık, konfor ve tarz birlikte ele alınmış. Ön ve orta konsol, daha az tuş takımıyla sadeleştirilerek yenilenirken; ön konsol ve iç kapı üzerindeki yeni dekoratif detaylarla yeni koltuk döşemeleri bütünlüğü sağlıyor.

Açılabilir panoramik cam tavan yeni Kuga’nın için daha ferah hale getiriyor.

13.2 inç büyük orta konsol ekranı ve Ford’un en yeni nesil SYNC 4 bilgi-eğlence sistemine sahip. Akıllı telefonlarla kolayca bağlanabilme iddiasında. Sistem Apple CarPlay ve Android Auto ile ana uygulamalara ve bilgilere kablosuz erişim sağlıyor. Dijital Yol Bilgisayarı da 12.3 inç…

FordPass uygulamasıyla, yeni Ford Kuga nerede olursa olsun, araçla bağlantıda kalmak, uzaktan aracı kontrol etmek ve araca dair güncel bilgilere erişmek mümkün. Ford Kuga uzaktan araç kilitlerini açma, kilitleme ve uzaktan aracı çalıştırma/durdurma, uzaktan uyarı ışıklarını ve kornayı çalıştırma gibi ileri özelliklerle donatılıyor. Bağlanabilirlik özellikleri sayesinde araç konumu, depo doluluk oranı, lastik basıncı, güncel kilometre bilgisi ve motor yağı kalan ömür bilgisi gibi verilere FordPass uygulaması üzerinden rahatça erişilebiliyor.

Yeni SUV Titanium, ST-Line ve üstün donanımıyla dikkat çeken yepyeni ST-Line X seri stratejisiyle sunuluyor.

Yeni Ford Kuga fiyatları, 1.996.900 TL’den başlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.