Yeni LR Discovery Sport’un fiyatı belli oldu

Borusan Otomotiv çatısı altında Land Rover markasının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Borusan Oto, yeni premium kompakt SUV modeli Discovery Sport’un satışına başladı.

Yeni Land Rover Discovery Sport, ilk etapta 2.0 litre benzinli ve 9 ileri vitesli otomatik şanzıman kombinasyonuyla satılacak. Otomobilin anahtar teslim fiyatı ise 88 bin 308 Euro’dan başlıyor.

Land Rover Discovery Sport, yaz sonundan itibaren 2.0 litre dizel motor seçeneğiyle de satın alınabilecek.

Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, yeni nesil Discovery model ailesinin ilk üyesi olan Land Rover Discovery Sport’un bayi tanıtımlarının çok yoğun ilgi görduğunu belirtti. Sakarya “Sadece geçtiğimiz hafta sonu showroom’larımızı 300’ün üzerinde müşterimiz ziyaret etti. Mart ayı için sipariş edilen araçların neredeyse tamamını sattık”  dedi.

Kişişelleştirme imkanı

Öte yandan SE, HSE ve HSE Luxury adı verilen 3 ayrı zengin donanım paketiyle tercih edilebilen Land Rover Discovery Sport, aynı zamanda geniş isteğe bağlı donanım seçenekleriyle de kişiselleştirilebiliyor. Ayrıca tüm dış gövde rengi seçeneklerinde sunulan ‘Black Tasarım Paketi’ yle ise müşterilerin Land Rover Discovery Sport’larını siyah renkli ızgara, çamurluk havalandırmaları, yan aynalar, siyah Discovery motor kapağı yazısı ile bagaj amblemininin yanı sıra 19 inç veya 20 inçlik parlak siyah alaşım jant seçenekleriyle satın alabilmesi imkanı da sunuluyor. Araç, 5+2 oturma düzenine imkan verebiliyor.

İşte Land Rover Discovery Sport

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.