Yeni modeller yaradı

Her yıl dünyanın en değerli markalarını marka değeri üzerinden sıralayan Interbrand, 2015 sıralamasını açıkladı. 2015 yılında tanıtımını gerçekleştirdiği yeni ürünlerle marka değerini artıran Honda, 2013 ve 2014’te olduğu gibi bu yıl da sıralamada bir basamak yükseldi.

Interbrand – Global Markalar Raporu’nda Honda markası yükselişini sürdürüyor. Üç yıldır ardı ardına üst sıralara tırmanan Honda, 2015 yılında 22 milyar dolarlık marka değeriyle 19’uncu sırada yer aldı.

Honda’nın yükselişinde rol oynayan en önemli faktör, özellikle Avrupa pazarında gerçekleştirdiği atılımlar olarak belirtildi.

Son 12 ay içerisinde Jazz ve HR-V modellerini tamamen yenileyen Honda, ayrıca CR-V ve Civic HB modellerini de geniş çaplı değişikliklere tabi tuttu.

Diğer taraftan Honda’nın motosiklet bölümü de yoğun bir şekilde ürün yenileme operasyonu gerçekleştirdi ve RC213V-S süper spor motosiklet de dahil olmak üzere toplamda 7 modelini yeniledi.

Honda’nın marka değerine önemli katkı sağlayacak iki model de 2016’da tanıtılacak. Yeni nesil hidrojen yakıt hücreli FCV modeli markanın çevreci yaklaşımını ortaya koyarken NSX süper spor otomobil ile inovatif yarışçı ruhunu temsil edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.