Yolda kalanı C-Elysee ile kurtaracak

VW-Golf-GTI

 

 

 

Citroen'in, yol yardım hizmeti destek filosu donanımlı C-Elysee araçlarla güçlendirildi. 50'den fazla noktada hizmet veren Citroen Türkiye'nin yetkili bayilerinde C-Elysee filoları oluşturulmaya başlandı.

 

Citroen-C-Elysee-kurtarma-filosu

 

Citroën Türkiye'den yapılan açıklamaya göre,Türkiye’nin herhangi bir noktasında yolda kalan kullanıcılarını merkezi bir lokasyona, navigasyonlu C-Elysée araçlarla transfer edecek. Özellikle trafiğin yoğun olduğu İstanbul’da, ticari araçlarla yapılan Boğaziçi Köprüsü geçişlerinde yaşanabilen sıkıntılar da ortadan kalkmış olacak.

 

Akıllı telefonlara applikasyon oldu

Ücretsiz indirilebilen bu uygulama ile tüm Citroën kullanıcılarına navigasyonlu C-Elysée’ler ile en kısa sürede hizmet veriliyor.

Bu uygulamayla Citroën kullanıcılarına seyahat ederken herhangi bir sorunla karşılaşmaları halinde; acil yol yardımı, hasar destek çağrısı ve diğer yol yardım hizmetlerine her an ve her yerde erişebilme imkanı sunuluyor.  

Önceki İçerikJeep Renegade’e güvenlikte 5 yıldız
Sonraki İçerikPorsche rakibimiz olamaz
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz