2. el oto satışında ihaleli aracısız Terminal çözümü

İkinci el otomotiv sektöründe bayi ağı yönetimi hizmeti veren 2plan şirketi; “Terminal” adını verdiği yeni bir satış sistemini hayata geçirdiğini duyurdu. Araçların ve insanların buluşma noktası anlamına gelen “terminal” 2plan için yeni bir anlayışın markası oldu.

Şirket, İstanbul Etiler’de 30.000 metrekare bir alanda Terminal adını verdiği yeni sistemi başlattı. 2plan Terminal; son kullanıcıların da ihalelerden araç satın almasını ya da aracını satmasını mümkün hale getiriyor.

2plan Terminal Etiler binasını açtı
2plan Terminal sisteminin ilk projesi İstanbul Etiler’de 1400 metrekarelik kapalı, toplam 30 bin metrekarelik alanda açıldı.

Etilerde açılan yeni hizmet noktasın araç alım-satım noktasının yanı sıra; kültürel etkinlik ve sergilere de ev sahipliği yapacak.

Terminal sisteminin aracıyı ortadan kaldırarak, nihai tüketiciye doğrudan ulaşmaya izin vereceğini vaat eden şirket, aynı ilişkinin satışta da kurulabileceğine dikkat çekiyor.

Dönüştürülebilir 1.400 metrekare alana sahip 2plan Terminal, kolay ulaşılır konumu ve park olanağı, iç mimarisi ile sergi, eğitim, tiyatro, etkinlik ve ihalelerin gözde mekanı haline gelmeyi hedefliyor.

2plan Terminal çok yönlü merkez olacak
2plan Terminal Etiler ihalelerin yanı sıra etkinlik ve sergilere ev sahipliği yapan çok yönlü bir merkez olacak.

Nihai tüketiciler aracısız alım satım yapabilecek

Terminal’in açılışında konuşan 2plan İcra Kurulu Başkanı Orhan Ülgür, nihai tüketici ve aracı firma için ayrı fiziki ihalelerin 2plan Terminal çatısı altında gerçekleşeceğini belirterek şunları söyledi;

Terminal müşterilerimiz istedikleri takdirde ihale veya perakende yoluyla satış ve satın alma yapacaklar. Araç sahibi aracını ihale ile satmaya getirebilir, yine ihaleden araç satın alabilir. Müşterilerimiz ihalelerde istenen fiyata ulaşabilir ve aynı zamanda araç satın alarak aracını yenileyebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.