2021 Detroit Otomobil Fuarı için yeni karar

Coronavirüs salgını için ikinci dalga beklentisi gerçeğe dönerken, yeni yeni önlemler de hayata geçiyor. Otomobil fuarları adeta dijital ortama taşınıyor. Dünyanın ve ABD’nin en eski otomobil buluşmalarından olan Detroit Motor Show, 2021 yılı başında yapılacakken hazirana ertelenmişti. Şimdi bir kez daha ötelendi. Yeni tarih 2021 ekim ayı olarak belirlendi. Detroit Otomobil Fuarı için son tarih 2-9 Ekim 2021 olarak bildirildi.

Son Detroit Fuarı 2019 yıldızları hangi otomobillerdi, hatırlamak isterseniz linkteki haberimize bakabilirsiniz !

 

2021 Detroit Otomobil Fuarı, sonuncu buluşmadan tam 33 ay sonra yeniden yapılabilecek mi?

Böylece, Amerikan otomobil dünyasının kalbi ünvanlı Detroit, son buluşma tarihi olan 2019 Ocak ayından beri tam 33 ay fuar gösterisinden uzak kalmış olacak.

Detroit Fuarı’nın ötelenmesi, gözleri bir kez daha Las Vegas’ta yapılan Teknoloji buluşması CES’e çevirecek. 2020 ekim ayı gösterisi ertelenen CES, 2021 yılında yapılacak mı?

Teknoloji fuarları, otomobil fuarlarının yerini mi alıyor tartışması daha çok su götürecek.

 

 

Önceki İçerikOnline 2. el otomobil satışı ile en zenginler listesinde
Sonraki İçerikPSA, Stellantis için Çinli şirketteki hisselerini geri alıyor
Gazeteci, radyo programcısı, TV yorumcusu. 1989 yılında ekonomi gazeteciliğine başladı. 1999 yılında Hürriyet Grubu'nun yayınladığı haftalık Ekonomist Dergisi'nde otomotiv editörü oldu. 2006-2011 yılları arasında Akşam Gazetesi'nde Otovizyon köşesinde otomobil odaklı makaleler yazdı. 2011 yılında Otoajanda.com sitesini kurdu ve halen yayın yönetmeni olarak görev yapıyor. TV yorumculuğu ve radyo programcılığı ise son dönemdeki etkinlikleri arasında öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz