300 araçlık dev filoyu Mercedes kaptı

 

Mercedes-Benz Türk’ten rekor teslimat. 

 

Mercedes-Benz Türk, Barsan Global Lojistik A.Ş.’ye 300 adet Mercedes-Benz Actros 1841 LSNRL’in teslimatını gerçekleştirdi.

 

Servis sözleşmesi kasko sigortası yansıra geri alım taahhüdünü de kapsayan satış ile müşterilerine bir çok operasyonel avantaj sağlayan Mercedes-Benz Türk, böylece yılın en büyük satışlarından birine imza attı.

 

Teslimat törenine Barsan Global Lojistik A.Ş. adına Yönetim Kurulu Başkanı A. Cengiz Çaptuğ,  TIR İşletme Direktörü Sedat Geyik, Denetleme ve İK Direktörü Hakan Kölemenoğlu, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’den Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır, Kamyon Filo Satış Müdürü Alper Kurt,  2.EL Genel Müdürü Osman Nuri Aksoy, Truckstore Kamyon Satış Müdürü Tolga Bilgisu ve Satış Sonrası Hizmetleri Kamyon Kısım Müdürü Mehmet Doğan katıldılar.

Mercedes-Benz Bayii Mengerler Ticaret Türk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ergin İmre, Mengerler Ticaret Türk A.Ş. Genel Müdürü Hayrettin Karaboğa, İstanbul Şubesi Genel Müdürü Nusret Güldalı ve İstanbul Satış Müdürü Cihan Ekinci törende yer aldılar.

 

TÜRKİYE'DE ÜRETİLİYOR

Mercedes-Benz Actros 1841 LSNRL, Mercedes-Benz’in “lowliner” olarak tanımladığı alçak şasili çekicileri oluşturuyor.

Bu araçlar, ön ve arka akslarda hava süspansiyonlu olup 950 mm beşinci teker yüksekliği sayesinde mega treylerler ile birlikte kullanılabiliyor.

Tüm Actros çekicilerde standart sunulan “Powershift – Otomatikleştirilmiş Şanzıman” ile ekstra yakıt tasarrufu sağlanıyor.

Actros 1841 LSNRL, 2011 yılından bu yana Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası üretimiyle Türkiye’de satılıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.