Accent, Egea için kılıcını çekti

Fiat’ın ekim ayı ortasında yeni Egea modelini piyasaya çıkaracak olması bu sınıfta ürünü bulunan markaları da savunmaya yöneltti.

Egea’nın en önemli rakiplerinden Hyundai Accent Blue için Korel marka ağır baraj kurdu.

Bir çok fırsatı içinde barındıran Hyundai fırsatları saymakla bitmiyor.

1.6 lt, 136 beygirlik güçlü dizel motoru ve 7 ileri DCT şanzımanıyla rekabette eli güçlü olan Accent Blue, 18.000 TL krediyi 18 ay vadeli kullanımda 0 faiz seçeneği sunuyor.

Bu avantajla beraber Accent Blue’nun benzinli versiyonlarında geçerli olmak üzere, dokunmatik ekranlı navigasyon/multimedia sistemi, alüminyum alaşımlı jantlar, ön sis farları ve elektrikli ısıtmalı yan aynalardan oluşan 2.450 TL tutarındaki Plus paket ise müşterilere hediye olarak veriliyor.

Ekim ayına özel tüm bu fırsatlara ek olarak ayrıca “Şimdi Al Nisan’da Öde” avantajı ve 500 TL’ye varan Hyundai Kasko indirimi de kampanya dahilinde Accent Blue isteyenlere sunulan diğer avantajlar olarak öne çıkıyor.

Hyundai’nin Ekim ayında geçerli olacak satış fırsatları dahilinde A segmentinin lider modeli i10, 15.000 TL 15 ay için 0 faizli kredi seçenekleriyle satılıyor.

Ayrıca C kompakt sınıfın yakışıklı oyuncusu i30 modeli de 3.000 TL satış desteği ve 18.000 TL krediye 18 ay için faizsiz kredi seçeneği sunuyor.

Sedan isteyen müşteriler için öne çıkan Elantra modeli de tıpkı i30 gibi 18.000 TL krediye 18 ay için faizsiz kredi imkanına sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.