Artık hem hızlı hem akıllı

“Hızlı ve Öfkeli” serisinin yıldızlı Lykan, dünyanın ilk akıllı devriyesi ekin Patrol’le buluşuyor. Abu Dhabi polisinin akıllı devriye sistemiyle buluştuduğu Lykan artık öfkesini bir kenara koyarak, devriye gezecek. 100 kilometre hıza 2.8 saniyede ulaşan sporcu otomobil, Abu Dhabi polisinin ihtişamına da katkıda bulunacak.

Lykan Hybersport, dünyanın en hızlı ve en lüks, arabalardan biri olarak kabul ediliyor. LED ışıklandırma sisteminde elmas kullanılan ve deri iç kaplaması altın iplikle dikilen, kontrol paneli ise, 3 boyutlu holografik ve interaktif olarak tasarlanan Lykan, ekin Patrol ile adeta bir “robocop”a dönüşüyor. Dünyanın en hızlı araçlarından biri olan Lykan ekin Patrol ile Dünya’nın en akıllı aracı haline dönüşüyor.

Önceki İçerikKüçükle büyüyecek
Sonraki İçerik“2016’da öde” kampanyası
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz