Ayda 645 TL’ye yeni Ford Fiesta

Ekim ayının son günlerinde bir Ford sahibi olmak isteyenleri hem 4 yıl ya da 100 bin kilometre garantisi hem de sıfır faiz seçeneği bekliyor. Ayrıca tüm ticari modellerde 3 yıl sınırsız kilometre garantisi de kampanyada yer alıyor. Geçen ay satışa sunulan yeni Fiesta, ayda 645 liralık ödemeyle satın alınabiliyor.

Yeni Fiesta’yı, Ford Options seçeneğiyle sahip olanlar ayda 645 TL taksit seçeneğinin yanında tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden de 2.000 TL indirimden de faydalanabiliyor.

Fiesta, C-Max, Mondeo, Mustang, Edge, Focus RS, Focus ST, Fiesta ST modelleri hariç diğer tüm Ford binek modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 33 bin TL, 15 ay, yüzde 0 faizli kredi kampanyası sunuluyor. Paketten yararlanmayan müşteriler içinse 30 bin TL, 15 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuluyor.

Ford C-Max

Yine bu aya özel Ford C-MAX ve Mondeo modelleri için anahtar teslim fiyatı üzerinden 7 bin TL takas desteği de sağlanıyor.

Tüm ticari araç modelleri için daha uzun vadeli ve “0 faizli” kredi kullanmak isteyen müşterilerini de unutmayan Ford, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 33 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz kampanyasını sunuyor. Paketten yararlanmayan müşteriler için 30 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuluyor.

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte kış lastiği kampanyası da Ekim ayında devreye alındı. Custom ve Ranger modellerini satın alanlara, 4 adet kış lastiğini ÖTV ve KDV dahil olarak 1.200 TL karşılığında alma fırsatı sunuluyor.

http://otoajanda.com/yeni-ford-fiesta-adim-adim-10-bin-satacak/

Ford Fiesta’nın 41 yıllık tarihi

http://otoajanda.com/yeni-fiesta-64-bin-500-tllik-etiketi-ile-turkiyede/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.