Bilaloğlu tek kaptan, Aclan Acar’a yeni görev

VW-Golf-GTI

2018 yılındaki değişiklikler devam ediyor. Doğuş Otomotiv’de şubat ayı bayında yeni görevlerine başlayan marka genel müdürlerinden sonra bir değişiklik de en tepe isimde gerçekleşti.

Doğuş Otomotiv YÖnetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, Doğuş Yayın Grubu Başkanlığına geçerken, yerine Ali Bilaloğlu geldi.

Bizzat Ferit Şahenk tarafından açıklanan değişiklikler ile ali Bilaloğlu Doğuş Otomotiv’in hem Yönetim Kurulu Başkanı hem de CEO olarak görev yapacak.

Doğuş Otomotiv çatısı altında Volkswagen, Audi, Seat, Skoda başta olmak üzere 13 otomotiv markası bulunuyor.

Doğuş Yayın Grubu Başkanlığını yürüten Erman Yardelen görevini Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Aclan Acar’a devrediyor.

1990’dan bu yana Doğuş Grubu’nda

Doğuş Grubu bünyesine 1990 yılında katılan Aclan Acar, yöneticilik görevlerini finans, perakende ve otomotiv sektörlerinde yerine getirmiş, 2006’dan itibaren ise Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilmişti.

12 yıldır bu görevde bulunan Acar, bundan böyle Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütecek.

1996 yılından bu yana Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulunan Yerdelen ise Doğuş Grubu’ndaki Yönetim Kurulu üyeliğini sürdürecek.

Önceki İçerikYeni JAGUAR I-Pace ile tek şarjla 500 km
Sonraki İçerikMotosiklet Fuarı bitti, BMW Studio’da fuara devam dedi
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz