Bin yeni personel alacak

VW-Golf-GTI

 

Avrupa4da otomotiv pazarında yaşanan yükselme, fazla kapasiteyle loğuşan firmalara yeni çalışan kapısını açmaya başladı. Son olarak Renault, bu yıl 1000 sözleşmeli personel alacağını duyurdu.

İstihdam kampanyası, Fransa'da, önümüzdeki birkaç yıl içinde otonom ve internet bağlantılı araçlar, alternatif enerjiler, vb. gibi sanayi projeleri ve teknolojik sorunlara ilişkin hedeflenen faaliyetler üzerine odaklanacak.

 

2015 yılında işe alınanların yarısı Renault fabrikalarında istihdam edilecek, diğer yarısı ise mühendislik başta olmak üzere diğer pozisyonlarda görevlendiriecek.

İstihdam olanakları tüm meslek kategorilerini (işçiler, teknisyenler, mühendisler ve yöneticiler) kapsayacak ve hem genç mezunlara, hem de deneyimli adaylara yönelik olacak.

 

Şirket, ayrıca, Aralık 2013 yılında "Gençlerin ve Yaşlıların İstihdamı ve Kuşaklar Arası Dayanışmanın Teşviki" ile ilgili olarak imzalanan anlaşma uyarınca, yaşlıların istihdamı konusunda da çabalarını sürdürecek.

 

Önceki İçerikNissan ilk 10’a girdi
Sonraki İçerikFord GTyi Türkiye’de kim aldı?
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz