Borusan kuru sabitledi

Borusan Otomotiv, 0 kilometre otomobilleri için uyguladığı sabit kur kampanyasına devam ediyor. 1 Serisi, 316i, 318i, 320i EfficientDynamics, 418, Gran Coupe ve 520i modellerinde 2 yıl ücretsiz kaskonun yanısıra BMW Service Inclusive paketi hediye eden Borusan Otomotiv isteyen müşterilerine ise 36 aya kadar yüzde 0.59 ya da 48 aya kadar yüzde 0.69 faiz oranı uygulamasını sunuyor.

BMW’nin 2 Serisi coupe, 216d Active Tourer, 218i Active Tourer, 216d Gran Tourer, X1 sDrive16i ve X3 modellerinde ise 1 yıl ücretsiz kasko ve BMW Service Inclusive paketi hediye ediliyor. Müşterileri isteklerine göre 36 aya kadar yüzde 0.89 faiz seçeneğini de tercih edebiliyor.

Borusan Otomotiv tarafından temsil edilen MINI modellerinde de sabit kur uygulaması devam ediyor. BMW modelleri için 1€=2,99 TL olan sabit kur; MINI de 2,84 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Daha geniş bagaj hacmi, yüksek teknolojili dizel motoru, klasikleşmiş MINI Go-Kart hissi ve standart otomatik vitesi ile Yeni MINI Dizel 5 Kapı’lar 95.200 TL’den başlayan fiyatlar ve 1 yıl ücretsiz kasko hediyesiyle Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda satışa sunuluyor.

Önceki İçerikYeni Megane’ın üretimi başladı
Sonraki İçerikJeep’den kasıma özel teklif
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz