Çelik Motor Carwizz ile oto ekspertiz hizmeti başlattı

Çelik Motor Carvizz ile ekspertiz işinde

Anadolu Grubu şirketlerinden Çelik Motor, Carwizz Oto Ekspertiz markası ile araç değerleme hizmeti vermeye başladı. Yeni marka eşitli paketlerle farklı bütçe ve ihtiyaçlara cevap verecek. İstenirse kendi paketinizi oluşturmaya yarayan Self Ekspertiz paketi de kullanılabilecek.

Mobil ekspertiz hizmeti de verecek

Tüketicilerin dilediği yerde ekspertiz yaptırabilmesine imkân veren mobil ekspertiz hizmeti de verilecek. Bu hizmet için üst sınır 30 dakika olarak açıklandı.

Carvizz Oto Ekspertiz İstanbul’da Orhanlı ve Kurtköy bayileriyle hizmet veriyor. Konya, Kocaeli, Bursa, Denizli ve Diyarbakır olmak üzere 6 ilde 7 bayisi bulunuyor. Kısa sürede Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep ve Trabzon bayileri açılacak. Carwizz Oto Ekspertiz, üç yılda 100 bayiye ulaşmayı hedefliyor.

Önceki İçerikYamaha Türkiye Genel Müdürü: Geleni piyasaya veriyoruz, yetmiyor
Sonraki İçerikHyundai’den SUV severlere ekonomik model!
Gazeteci, radyo programcısı, TV yorumcusu. 1989 yılında ekonomi gazeteciliğine başladı. 1999 yılında Hürriyet Grubu'nun yayınladığı haftalık Ekonomist Dergisi'nde otomotiv editörü oldu. 2006-2011 yılları arasında Akşam Gazetesi'nde Otovizyon köşesinde otomobil odaklı makaleler yazdı. 2011 yılında Otoajanda.com sitesini kurdu ve halen yayın yönetmeni olarak görev yapıyor. TV yorumculuğu ve radyo programcılığı ise son dönemdeki etkinlikleri arasında öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz