Delphi Technologies yeni arıza tespit cihazını tanıttı

BorgWarner çatısı altında faaliyet gösteren Delphi Technologies, servislerin işlerini daha da kolaylaştırabilecek olan yeni arıza tespit cihazını tanıttı. Gerçek veriler sunan, etkin ve kapsayıcı arıza teşhis çözümlerini servislerle buluşturan şirket, yeni BlueTech VCI ile alanını daha da genişletiyor.

Arıza teşhis cihazı portföyünü BlueTech VCI aracılığıyla daha da büyüten Delphi Technologies, bu sayede özel servislere arıza teşhis sorgulamaları, gerçek veriler ve çok daha fazlasını içeren kapsamlı bir set sunuyor.

Yenilikçi ve kolay kullanımlı analiz ünitesi olan BlueTech VCI, tıpkı bir önceki araç iletişim arayüzü (VCI) gibi, özel servislere kendi ihtiyaçlarına uygun arıza teşhis çözümünü bulma konusunda seçim şansı ve esneklik sağlamak üzere sunuluyor.

Yeni ünite, aynı zamanda Delphi Technologies’in daha temiz bir gelecek adına sürdürülebilirlik çalışmalarının da bir parçasını oluşturuyor. Bu doğrultuda BlueTech VCI, atölye ve servislerin hibrit ve elektrikli araçlara hizmet vermesine, tek bir cihazda hafif ticari ve ağır vasıta araç kapsamı sunmasına ve kritik emisyon standartlarını karşılamasına destek oluyor.

Servislere Yenilik Katacak

Baştan aşağı yeniden tasarlanan BlueTech VCI, LED simge paneli ve eşleşen renk kodlu çevre aydınlatmaları sayesinde; çalışma durumunun operatör tarafından hemen her açıdan görülebilmesini sağlıyor. Yazılımıyla servis teknisyenlerine hızlıca öğrenebilme imkanı sunan BlueTech VCI; bir önceki sürüme göre 5 kat daha güçlü.

Atölyelerin ilk seferde doğru teşhis ve onarım yapmasına yardımcı olan arıza teşhis cihazı, 3 CAN kanalıyla iyileştirilmiş modern arıza teşhisi için gereken özelliklere sahip. BlueTech VCI bu kapsamda, CAN FD, telematik ve ADAS gibi kalıcı olmaya aday en yeni araç fonksiyonları için DOIP gibi yeni entegrasyonları hayata geçiriyor. Yeni arıza teşhis cihazı BlueTech VCI, yüksek ve güvenli erişilebilirlik özelliklerini de yapısında barındırıyor.

Delphi Technologies yeni tanıttığı arıza tespit cihazını; kolay ve güvenli bağlantı imkânı, aranan işlevlere erişim sağlamak için yerleşik WiFi ve iletişim şifrelemesi sunuyor. Güvenlik ağ geçidi, atölyenin güvenlik korumalı araçlara sorunsuz bir şekilde servis hizmeti verebilmesini sağlıyor.

DTC (arıza kodu) yardımı ise teknisyenleri, kılavuzlu arıza teşhis yardımına ulaştırıyor. Doğrudan arıza teşhisi; güvenlik sebebiyle geri çağırmalar, onarım talimatları için tüm modellerin arıza teşhisi ve OEM arıza teşhisi arasında bir köprü görevi görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.