DFSK Türkiye elektrikli araçlarda uzmanlaşmak için yetkili servislerini eğitiyor

DFSK Türkiye elektrikli araçlar ve ticari araçlar konusunda tebliğe uymak için yetkili servis ağını güçlendiriyor. Şirket müşteri memnuniyeti, yedek parça bulunurluğu gibi güçerinin arasına elektrikli araç servis uzmanlarının bayi eğitimini de ekledi.

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında Türkiye pazarına giriş yapan DFSK Motor, elektrikli araçlar konusunda uzman eğitmenlerini Türkiye’ye getirerek yetkili servis ağını güçlendiriyor. 6 ay boyunca Türkiye’de kalacak olan eğitmenler, yetkili servislerdeki personeli elektrikli araçlar hakkında A’dan Z’ye eğitecek.

DFSK Motor da Ticaret Bakanlığı’nın yeni düzenlemesine uygun yapılanmaya yönelerek, Türkiye’de yola devam edecek Çinliler arasına adını öncelikle yazdırdı.

  • DFSK Türkiye, 2 benzinli SUV, 2 benzinli ticari ve 2 elektrikli ticari araçtan oluşan toplamda 6 model ile Türkiye otomotiv pazarında rekabette kendine yer edindi.
  • 2023 yılında 9 yetkili satıcı ve 35 yetkili servisle hizmet veren DFSK Türkiye, 2024 yılı içinde yetkili satıcı sayısını 15’e, yetkili servis sayısını da 40’a çıkarmayı hedefliyor.
DFSK Türkiye Genel Müdürü Yunus Şahsuvaroğlu

 

  • DFSK Türkiye Genel Müdürü Yunus Şahsuvaroğlu, elektrikli araçlar ile ilgili regülasyonları yerine getirmek ve en ileri düzeyde servis imkanı sunmak için DFSK Motor’un en deneyimli ve en uzmanlarını ülkeye getirdiklerini söyledi.
  • Eğitmenler, tüm yetkili servislerde bulunan ekipleri elektrikli araçlar hakkında eğitecek ve kendi ekiplerini yetiştirerek elektrikli araçlar konusunda güçlü bir ağ oluşturacaklar.
  • DFSK Türkiye, 290 kilometre menzilli EC31 pick-up ve 300 kilometre menzilli EC35 elektrikli van modelleri ile pazarda yer alıyor.
  • Şirket, müşterilerine en üst seviyede müşteri memnuniyeti ve yüzde 100 yedek parça bulunurluğu sunmayı hedefliyor.

DFSK Türkiye, elektrikli araçlar konusunda uzmanlaşmak için yetkili servislerini eğiterek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Bu yatırım, DFSK’nın Türkiye pazarında elektrikli araç pazarında liderlik konumuna gelmesini sağlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.