Fiat Egea Cross reklamı ile ‘Olay değişti’

fiat egea cross reklamı
Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

2015 yılının sonunda yollara çıkan Egea Ailesi’ne yakın zaman önce Egea Cross da eklenmişti. Şimdi ise Fiat, Fiat Egea Cross reklamı ile Türkiye’deki tüketicileri bir kez daha selamladı. 14 Nisan akşamından itibaren yayınlanmaya başlayan reklam filminde Egea Cross modeline Engin Öztürk eşlik ediyor.

Egea Cross fiyatları

Fiat Egea Cross reklamı yayında

Concept imzalı reklam filmi, İstanbul’un farklı lokasyonlarında 3 günde çekildi. ‘Olay değişti’ temasıyla yaratılan Fiat Egea Cross reklam kampanyası, televizyon filmi dışında, basın, açık hava, radyo, internet gibi farklı mecraları kapsıyor.

fiat egea cross engin öztürk

Fiat Egea Ailesi’nin yeni üyesi Cross’un reklam filminde, ülkemizdeki ilk uzaktan erişim teknolojisi olan Fiat Yol Arkadaşım Connect’in de reklam filminde rol alan başarılı oyuncu Engin Öztürk’ün ışıltılı yaşamı görülüyor ve yüksek yaşam standartlarına sahip bir kişinin aynı standartlara hizmet eden otomobili gösteriliyor. Hikayenin sonunda ise; söz konusu otomobilin Fiat Egea Cross olduğu görülüyor.

Egea’nın “iyi bir otomobil aynı zamanda ulaşılabilir olmalı” felsefesine atıfta bulunan reklam filminde, sadece lüks araçlarda olabileceği tahmin edilen tasarım, güvenlik ve teknoloji özelliklerine erişilebilir bir SUV modeliyle de sahip olunabileceği vurgulanıyor.

Concept ile hayata geçirilen Egea Cross reklam filminin yaklaşık dokuz aylık titiz bir çalışmanın ürünü olduğunu söyleyen Fiat Pazarlama İletişimi Müdürü Burak Umur Çelik şunları söyledi:

“Egea Cross için hazırladığımız reklam filmimizle bu kez de yüksek ve donanımlı araçlara ulaşılabilir koşullarla sahip olmanın mümkün olduğunu vurguluyoruz. Yer aldığımız bu yeni segmenti de Egea Cross ile demokratize ediyor, “Olayı Değiştiriyoruz”.

Önceki İçerikTürkiye’de kripto para ile araba satışı başladı
Sonraki İçerikToyota Otomotiv Sanayi Türkiye, İŞKUR’a işgücü talebinde bulundu
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz