Ford e-Transit 2024 Tesla tarzı büyük ekrana geçiyor

Avrupa pazarları için Ford Otosan tarafından Türkiye’de üretilen Transit ve E-Transit modeli büyük ölçekli dijital güncelleme alacak. Ford Transit 2024 ürün gamı dijital dopingli, kurye teslimatlarını hızlandıracak özelliklerle upgrade edilecek. Güncellenecek serinin yola çıkış tarihi 2024 olarak açıklandı. 2024 model Ford Transit’ler Avrupa’da yaz sonunda siparişe açılıyor. Teslimatlar 2024 yaz aylarında yani bir yıl sonra gerçekleşecek.

Geliştirmeler yazılım ve hizmet ekosistemine 5G bağlantısı, Ford Power-Up kablosuz güncellemeleri ve 12 inç dokunmatik ekran gibi özellikleri içeriyor.

Teknik yenilikler ise yükseltilmiş ön aks, yeni 8 ileri otomatik şanzıman ve daha hafif şasi şeklinde sıralanıyor.

Ford Transit ve e-transit 2024 dijital güncellemeleri
Ford Transit ve e-Transit modeli 2024 için dijital doping yaptı.

Transit ve E-Transit ticari araç portföyünün dijital yeteneklerinin yeni özellikleri şöyle sıralanıyor:

12 inçlik dokunmatik ekran ve 8 inç dijital gösterge paneli ile desteklenen SYNC 4 iletişim ve bilgi sistemi. BU sistem gerçek zamanlı trafik bilgileri sunan bağlantılı navigasyon özelliğine sahip.

Ford’un en yeni 5G modemi, Ford Power-Up kablosuz güncellemeleri ile Transit’in akıllı teknolojilerine süper hızlı bağlantı sağlayarak, bayiye gitmeye gerek kalmadan araç üretkenliğini artırıyor.

Ford e-Transit 2024 facelift
Kokpitten arka kasadaki ısı da kontrol edilebilecek.

Ford Pro’nun Üst Yapı Entegrasyon Sistemi, standart kabin içi dokunmatik ekrandaki dijital düğmeler aracılığıyla sürücülerin araca eklenen ekipmanları kontrol etmelerini ve ilaç, gıda veya içecek taşıyan soğutmalı araçlardaki sıcaklığı izlemek için Ford Pro yazılım paketlerine bağlantı kurmayı sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.