Ford kamyonda tarihi sipariş

Ford Otosan, tarihinde bir ilke imza attı. Şirket en büyük çekici filo teslimatını Medlog Lojistik’e gerçekleştirdi.

Küresel konteyner taşımacılığında dünya lideri olan ve dünya çapında bir taşıma ağı sunan MSC’nin lojistik yatırım şirketi Medlog Lojistik, 400 adet Ford Trucks 1846T Çekici ile filosunu genişletti.

Ford Otosan’ın bugüne kadar gerçekleştirdiği en büyük teslimatın, Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen töreninde, Medlog Lojistik Genel Müdürü İsmail Görgün plaketini, Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün ve Otokoç Genel Müdürü Görgün Özdemir’den aldı. Törende Ford Otosan, Medlog ve Otokoç yöneticileri de hazır bulundu.

Medlog Lojistik Genel Müdürü Görgün, törende yaptığı konuşmada, Ford Trucks çekicileri ile filolarını büyütmeyi tercih ettiklerini belirterek, “2016 yılında iş birliğimizin artarak devam etmesini arzu ediyoruz” bilgilerini paylaştı.

One Ford stratejisinin ağır ticari araç sınıfı uygulaması doğrultusunda geliştirilen Ford Trucks 1846T Midilli Çekici, Ford Trucks’ın güç, konfor, verimlilik ve dayanıklılık özelliklerine sahip bulunuyor.

Pazarda ilk defa sunulan, 2 farklı sürüş moduyla Ford Trucks 1846T Midilli Çekici, ihtiyaca göre 940 mm veya 960 mm olarak ayarlanabiliyor. Piyasadaki en alçak 5’inci teker yüksekliğine sahip Ford Trucks 1846T Midilli Çekici, bu özellikleriyle rakiplerine göre yüzde 10 daha fazla yük taşıyabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.