Ford standında yok yok

2015’i ‘Otomobil Yılı’ ilan eden Ford, İstanbul Autoshow’da performanstan lüks segmente uzanan ürün gamındaki dikkat çeken yenilikleri ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 50 yıllık Amerikan spor otomobil efsanesi Mustang Avrupa yollarına çıkmaya hazırlanırken, Autoshow’da Türkiye prömiyeri gerçekleşecek. Yeni binek araçlarıyla beğeni kazanan Ford, pazara sunacağı yeni C-MAX ve Grand C-MAX modellerini de ilk defa Autoshow kapsamında sergileyecek. Focus ST ve Fiesta ST performans araçlarının da rüzgarının eseceği Ford standında, EcoSport ve Edge, SUV segmentinde tanıtımı gerçekleşecek yeni modeller olacak. Ford standında ayrıca Ford’un lüks araç segmentine kattığı yeni konsepti olan Mondeo Vignale ve S-MAX Vignale Concept de Autoshow ile Türkiye’de ilk kez görücüye çıkacak.

50 yılda tüm dünyadaki toplam Mustang satışları 9 milyonu aştı. Efsane otomobil şimdi Türk müşterilerin gönlünü fethedecek. Yeni Mustang, Fastback ve Convertible gövde seçeneklerinde, 317 beygirlik 2.3 litrelik EcoBoost ve 421 beygir güç üreten 5.0 lt V8 ile satışa sunulacak. Otomobil ülkemize yılın üçüncü çeyreğinde ithal edilmeye başlanacak.

Önceki İçerikCitroen vites yükseltiyor
Sonraki İçerikYeni C-RV’ye süper üçlü
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz