Küçük Ford “kurye”ye Blackline serisi geliyor

VW-Golf-GTI

Hafif ticari araç üretimiyle Ford’u Avrupa pazarında lider yapan Ford Otosan, Gölcük’te ürettiği Courier modeline Blackline serisini ekledi.

Önümüzdeki aydan itibaren teslim edilecek olan Tourneo Courier Blackline, 1.5 litrelik TDCi dizel motor seçeneğiyle satın alınabiliyor.

Tasarımında kontrast renklerde spor şeritlerin, manyetik ön ve arka tampon alt korumaların, 16 inçlik manyetik gri alaşım jantların dikkat çektiği yeni Blackline serisinde yan aynalar ve gövde rengi yan etekler bulunuyor. Kalın sportif şeritlerin önden arkaya uzaması da araçtaki dikkat çeken tasarım detayları arasında.

Ford Tourneo Courier Blackline arka tasarımı

Serinin iç tasarımında parçalı deri koltuklar ve deri kaplama direksiyon simidi öne çıkarken, koltuklar direksiyon simidi ve vites topuzunda kırmızı rengiyle kontrast oluşturan dikiş detayları bulunuyor.

Ford Tourneo Courier Blackline’ın fiyatı

Ford Tourneo Courier Blackline serisi, Türkiye’de 1.5L TDCi dizel motor seçeneğiyle 67 bin 165 TL’den başlayan fiyatıyla müşterilere sunuluyor.

Önceki İçerikCitroen retro dokundu, gitti Jumper geldi 1981 model Type H
Sonraki İçerikGeleceğe Dönüş’ün efsane otomobili İstanbul’a geliyor
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz